JUMBO steunt SV Spakenburg bij aankoop van SPAKENBURGS BIER

Jumbo Spakenburg heeft sinds donderdag 29 oktober een leuke actie bedacht ter ondersteuning van onze club. Bij aankoop van Spakenburgs Blond Bier met natuurlijk de label BLAUW, gaat van elk verkocht flesje € 0,25 naar onze club.

De smaak van dit lokale speciaalbier wordt als bijzonder goed beoordeeld.

Jan van Wincoop, co-sponsor van SV Spakenburg, in een reactie: “De club maakt op dit moment een moeilijke tijd door nu de competitie stilligt en ook de kantine gesloten is. Op deze manier kunnen we de club steunen. Alle kleine beetjes helpen”

Biertje?
Doe mee met deze actie en spaar ook de dopjes van het flesje, deponeer die in één van de kokers in de winkel. De club met de meeste dopjes krijgt nog een extra bedrag voor de clubkas. De actie duurt t/m december 2020.

SV Spakenburg is Jan van Wincoop van Jumbo Spakenburg dankbaar voor deze ondersteuning.

KOOPT ALLEN SPAKENBURGS BLOND BIER MET DE LABEL BLAUW LEVEN!

Proost!

Leave a Reply