Spakenburg en ING verlengen sponsorcontract t/m 2023

Spakenburg en ING blijven ook de komende 3 jaar samenwerken. Het (Ster)sponsorcontract is verlengd t/m 2023.

We zijn blij met het vertrouwen van ING om ook de komende 3 jaar te werken aan de groei en ontwikkeling van onze club. Frank Hartog, bestuurslid Commerciële Zaken: “We zijn ontzettend trots op de verlenging van het sponsorcontract, juist in deze tijd. Met behulp van de sponsoring kunnen we de continuïteit van onze club, van jeugd t/m senioren, waarborgen en ontwikkeling stimuleren. We kijken uit naar de mooie samenwerking met ING de komende jaren.”

Steven Sedee, manager sportsponsoring ING. “We zijn er trots op dat we juist in deze tijd een vereniging als SV Spakenburg kunnen blijven steunen. Samen met alle andere amateurverenigingen (we hebben inmiddels meer dan 500 sponsorcontracten met amateurverenigingen verlengd) zijn zij de basis van het Nederlandse voetbal. Het is belangrijk voor het succes van het Nederlandse voetbal dat de amateurclubs hier hun rol in pakken. Zij hebben de kennis, kunde en faciliteiten in huis om het jeugdvoetbal aan te bieden en verder te ontwikkelen. ING wil daarbij als hoofdsponsor van de KNVB en het Nederlandse voetbal alle voetballiefhebbers (jong en oud, man en vrouw, speler of fan) zo goed mogelijk faciliteren zodat zij dat kunnen doen wat zij het liefste doen: met voetbal bezig zijn.”.

Leave a Reply